Fotbal a kolečkové brusle


Sportovní aktivity mě vždycky opravdu hodně bavili. Nevím jak vy, ale já sportuji už opravdu hodně dlouho. Vždycky to bylo pro mě velice pohodlné, protože díky sportu jsem také poznala, co je to mít kamarády. Já jsem totiž jako dítě hrála fotbal, moc mě to bavilo a fotbal hrají i nyní. Já sama jsem si řekla, že to přeci neznamená, že když jsem holka, že nemohu hrát fotbal. Mnoho lidí mi stále říkalo, že fotbal je jenom pro kluky, jenomže já mám dvě dcery a moje dvě dcery také hrají fotbal. Vždyť co je na tom divného? Samozřejmě že nic, jenomže možná ještě ty starší lidé takové té staré školy říkají, že vůbec by holky neměly hrát fotbal ani třeba hokej. Jenže mě tohle baví a absolutně nehledím na to, kdo mi co říká. Já si jednoduše budu hrát takové hry a takové sporty, které mě jednoduše baví a vůbec nebudu na nikoho brát ohled.

Partner také hraje fotbal.

Já se totiž snažím, chci se hýbat, mÄ› zase tÅ™eba na druhou stranu vůbec nebaví bÄ›hat nebo jezdit na kole. Kolo samozÅ™ejmÄ› využívám, ale ne ke sportu, ale spíše tak, abych se pÅ™emístila z místa na místo. Mě tohle opravdu baví a já si myslím, že lidé, kteří tÅ™eba neradi sportují. Tak by tÅ™eba urÄitÄ› poznali kouzlo jakéhokoliv sportu. Až jsem si Å™ekla, že nejlepší by bylo, kdyby lidé už poÄítali dopÅ™edu s tím, že tÅ™eba pÅ™i sportování také najdou nÄ›jakého kamaráda.

Dívám se i na fotbalové zápasy.

A já právÄ› pÅ™i hraní fotbalu už jsem naÅ¡la celou partu kamarádů. Celých deset kamarádů. Byla jsme taková fotbalová jedenáctka. Musím uznat, že fotbal je opravdu skvÄ›lá hra, akorát mi vážnÄ› vadí, že mi narostla lýtka, takže jsem potom pÅ™estala na půl roku hrát fotbal a lýtka se mi trochu splaskla, ale i tak jsem si Å™ekla, že fotbal nebudu hrát tak intenzivnÄ› jako dříve. VážnÄ› nechci mít tak extra svalnaté nohy, radÄ›ji tÅ™eba budu jezdit na koleÄkových bruslích, které mÄ› opravdu hodnÄ› baví a moje sestra mi pravidla k narozeninám koleÄkové brusle, takže ve dvou k jezdíme na tÄ›chto bruslích a musím uznat, že je to perfektní sport. 

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress