Vyberte si dokonalou tiskárnu

Při výběru tiskárny musíte zvážit několik faktorů První si budete muset vybrat, zda si chcete pořídit tiskárnu jehličkovou, laserovou, nebo inkoustovou. Pokud chcete tiskárnu, kterou budete využívat občas a budete tisknout spíše v menším množství, doporučujeme inkoustovou tiskárnu.

I když inkoustové tiskárny v posledních letech částečně nahradily tiskárny laserové, stále jsou inkoustové velmi oblíbené, především právě do domácností. Jejich výhody jsou především nízké náklady na pořízení a menší rozměry těchto tiskáren, takže vám doma nezaberou příliš místa. Tisk na inkoustových tiskárnách je rychlý, kvalitní a hodí se například i pro tisk fotografií. Nemá problém téměř s žádnými formáty papíru a hodí se například i na potisk CD nebo DVD.

tiskárna

Nevýhodou jsou vyšší nálady na náplně a riziko, že inkoust vyschne nebo se ucpou trysky.

Pořád ale platí, že se jedná o levnou a plně účinnou volbu domácí tiskárny.

Jednou z možností je tiskárna HP Ink Wireless 415. Tato tiskárna vás potěší nízkou pořizovací cenou, elegantním vzhledem v černé barvě a spoustě dalších výhod. Například tím, že se jedná o tiskárnu bezdrátovou, kterou propojíte pomocí Wifi sítě. Už žádné natahování a otravné připojování kabelů a nutnost abyste měli tiskárnu v blízkosti počítače. Díky bezdrátovému fungování si ji můžete umístit prakticky kdekoliv a přesto tisknout.

tiskárna

Zásobník je určen pro maximálně 25 papírů, což je pro domácnost s občasným tiskem zcela dostačující. Větší zásobník by vám zabíral zbytečné místo.

Tiskárna nejenom že tiskne, ale je multifunkční, což znamená, že kromě tisku s její pomocí můžete dokumenty a fotografie i kopírovat a skenovat do svého zařízení, které je k tiskárně připojené. Tato tiskárna vám tedy nabídne všechny služby v jednom a stane se neocenitelným pomocníkem ve všech vašich domácnostech.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress