Bydlíte v paneláku?


Bytové domy se u nás staví už spoustu let. Každý takový dům má několik bytů, a ty mají společné prostory pro všechny byty. Mezi společné prostory patří schodiště, chodby, výtahy, ale také sklepy či kočárkárny. I moderní bytovky mají takové prostory, které mohou lidem žijícím v domě usnadnit život. Třeba taková kočárkárna je hodně využívaná i dnes, protože mnoho bytových domů stále nemá výtah, a tahat kočárek s dítětem do vyšších pater není žádný med. Takto mají rodiče možnost kočárek uložit ve společných prostorách.

paní uklízečka

Problém nastává v případě, kdy se mají společné prostory uklízet. Všichni v domě je využvají větší či menší měrou. Už od počátku bytového bydlení bylo běžné, že se jednotlivé byty střídaly v úklidu. V každém patře je několik bytů, a postupně se vystřídaly všechny byty v domě. Každý zametl a vytřel vše co bylo potřeba. Tak je to logické, že se budou na úklidu podílet všichni, jelikož prostory využívají. Ale jsou samozřejmě lidé, kterým se nic uklízet nechce.

Nebylo by spravedlivé, aby některé byty neuklízely vůbec, a některé více. Proto si nájemníci i majitelé bytů často kladou otázku jak efektivně na úklid společných prostor bytových domů? Je na ni poměrně jednoduchá odpověď. V dnešní době v každém městě existuje několik úklidových firem, jejichž služby můžete využít nejen pro svou potřebu, ale samozřejmě i pro potřeby úklidu chodeb a schodišť. V takovém případě se sjedná rozsah úklidových prací s potřebnou četností, a je po problému.

kbelík s vodou

Proč využít úklidovou firmu?
Úklidová firma může společné prostory domu uklízet každý týden podle počasí. Během dešťů a v zimě bývá četnost úklidů vyšší. Objednejte si úklid společných prostor i do vašeho domu, ušetříte si tím spoustu hádek a starostí s lidmi, kteří prostě uklízet nebudou. Objednávejte ale rychle, protože o tyto služby roste zájem na podzim, kdy si lidé objednávají úklidové práce na Vánoce.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress