Cenný strom


Kolikrát už jsem si říkala, jak nás příroda dokáže zabavit anebo jak nás příroda také samozřejmě dokáže nějak překvapit. Sama jsem si říkala, co to asi znamená kratom. Slyšeli jste už vůbec o tomto slovu? A tak mě napadlo, že když se můj bratr s kamarády baví o kratomu, tak jsem vůbec netušila, o čem se ti pánové baví. Nebo to přede mnou jenom tajili a měli pak z toho srandu? Vždycky jsem měla za to, že to nějaká hudební skupina. Anebo něco podobného. Potom jsem se nakonec dozvěděla, že kratom je vlastně mitragyna, což je takový krásný tropický listnatý strom.

V přírodě je síla.

A je to z takové čeledi, jako třeba například kávovník. Docela mě to překvapilo, protože já jsem opravdu veliká milovnice kávy. Znám opravdu mnoho odrůd kávy a musím uznat, že bych taky mohla už i sama pražit kávu. Odborník tedy ale nejsem, ale jistě by mě to bavilo. Zkoušela jsem také někdy úplně čerstvou a také cibetkovou kávu a musím uznat, že je to skvělé. A tento strom kratom neboli mitragyna je původem je z Jihovýchodní Asie a samozřejmě také Indočíny a je opravdu veliký, protože strom kratom dorůstá do výšky až dvacet pět metrů. A z kratomu se taky dělá různé prášek.

Kratom je krásný strom.

Anebo extrakt. Jistě máte už nějaké zkušenosti s extraktem z kratomu. Protože kratom užívá docela dost lidí. A když jsem se tohle dozvěděla od svého bratra, byla jsem docela překvapená. Zkušenosti s extraktem z kratomu jsou opravdu bohaté a bratr mi sám řekl, že to velice skvělé. Dobře vás to uvolní a budete dobře naladění. A navíc tato rostlina, tedy tento strom, je velice ceněný, a dokonce je tento strom také chráněný. A všeobecně se kratom dělí do čtyř barev, a to jak na zlatou, tak také červenou a zelenou a také bílou. Zkušenosti z extraktu z kratomu mají i lidé, do kterých byste to třeba ani neřekli. A více informací máte tady na webu kratompower.cz.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress