Jiná realita.


V dnešní době je běžnou součástí využívání map, hlavně když se chcete dostat z jednoho místa na druhé. Google mapy jsou skvělým pomocníkem, ale teď, co můžete mít i 3D prohlídky jsou to úplně jiný pohledy. Můžete se sami procházet na ulici ve virtuálním světě, jen pomocí své myši nebo pohybem na obrazovce. Můžete se tak dostat do jakéhokoliv města, kde jste byli za mlada a podívat se jak se město změnilo, aniž byste museli opustit pohodlí domova. To je skvělé hlavně pro lidi, kteří se nemohou už dobře hýbat, ale i pro mladé. Ovšem teď přišli ještě s úplně jinou možností, která vás určitě nadchne.

panorama google street view

Panorama google street view je dělaná hlavně pro firmy. Když si na mapě najedete na jednotlivé budovy, řekne vám, o jakou firmu se jedná, ale dnes, když se pomocí bezplatného dotazníku zapojíte do googlu, můžete si nechat udělat virtuální prohlídku i vaší firmy, která by spousta lidí určitě nadchla. Mohli by nakouknout pod pokličku a vidět jak firma funguje. Klasickým pohybem jak na mapách byste vešli přímo do firmy a mohli si prohlédnout celou výrobu. To je skvělou reklamou i pro samotné firmy, které tak mohou zlepšit profil na svých webových stránkách. Zákazníci, ale i zájemci o práci, by tak jednoduše věděli, o co se jedná a jak vaše firma vypadá.

panorama google street view

Jednoduchá orientace a vše krásně na pohled. Stačí si jen na obrazovce posouvat a můžete vidět vše, co potřebujete. Není to skvělé. To je už velmi specifické a úžasné. Budete moci cestovat pomoci virtuální reality přímo po skutečných budovách, stejně jako po městech. Zdá se vám to už trochu moc nebo to vidíte stejně jako my? Je to skvělá možnost pro nové zakázky a nové spojence. Určitě to bude využívat spousta lidí. Tak proč právě vy ne? Koukněte, o co se jedná, jestli vám to z našeho vykládání nepřišlo jasné, jednoduše se nechte informovat více. Vše je pěkně vysvětleno a jasno. Nežijte stále ve své ulitě a začněte se na svět dívat trochu jinak než doposud.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress