Krásné destinace

Cestování mě vždycky moc bavilo. Vždycky jsem chtěla cestovat někam do exotických destinací, kde jsem ještě nebyla. Je to přeci naprosto logické. Většina lidí chce cestovat hlavně tam, kde ještě nikdy nebyli, protože očekávají opravdu skvělé a další nové zážitky. Abych se přiznala, tak já jsem vůbec nebyla jiná. Protože také opravdu moc ráda cestuji tam, kde jsem ještě nikdy nebyla. Potom jsou tady ale také lidé, kteří nejraději cestují tam, kdy už to mají ověřené, protože ví, že to tam je skvělé. A líbilo se jim tam. Anebo naopak zase ví, že když byly v nějaké destinaci, tak jsem tam něco nelíbilo, a proto tam už nikdy nepojedou.

Miluji moře.

Já patřím k těm lidem, kdy mě opravdu baví objevovat nová místa a také se moc ráda vracím na taková místa, která mám ověřená a kde je mi opravdu nejlépe. A například můj syn si velice oblíbil Itálii. Abych pravdu řekla, tak Itálii mám také opravdu hodně ráda, protože mi to připomíná a dětství. Protože když jsem byla malé dítě, tak jsme s rodiči velice často jezdili do Itálie. Takže Itálie je moje takové vzpomínková. A když jsem potom říkala jsem mu příteli, že bych konečně už chtěla cestovat také do Itálie, protože jsme čtyři roky nikde nebyli, tak mi přítel řekl, že Itálii nemá rád, že by raději chtěl cestovat do Řecka.

I Řecko je pěkné.

Tak jsem řekla, že do Řecka také můžeme jet, ale taky bych si přála vidět ještě Itálii. Přítel tedy nakonec řekl, že udělá pro mě cokoliv, takže prý pojedeme první do Itálie a potom za dva roky třeba do Řecka. Ani nevíte, jak jsem byla příteli vděčná, protože pro mě Itálie opravdu hodně znamená. A na cestování mám ráda i to, že je to někdy i veliký adrenalin a také hlavně radost. Protože při dovolené a cestování člověk zažije vždy plno radosti a také zábavy. Také mě baví si dělat stále dokola nové vzpomínky, které mě pak baví také všem vykládat. 

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress