Máte šanci získat hypotéku po insolvenci?

Jsou lidé, kterým se podařilo dostat do insolvence a to ať už vlastní chybou nebo chybou někoho jiného. Bohužel stává se i to, že kvůli někomu musíte jít do insolvence, protože vás daný člověk mohl natolik zadlužit, že vám nezbývalo nic jiného. Něco takového se klidně může vyskytnou v manželství, kdy muž naseká dluhy a žena je poté kvůli daného muže v mínusu. Někdy se stane, že je dluh rozdělen, takže polovinu musí zaplatit muž a polovinu žena. Pro ženu je nejlepší, pokud jde do insolvence, protože jakmile se vše ověří a zjistí se, že daná žena s dluhy nemá nic společného, kromě toho, že je manželkou, kolikrát je ženě polovina z její části odpuštěna, takže ve výsledku musí zaplatit pouze polovinu z její části.

zlaté mince

Mnoho lidí určitě řekne, že pokud k něčemu takovému dojde, má to žena ještě dobré, ale málokdo si už uvědomuje, že i ta určitá část může činit třeba i milión korun a něco takového nemá dneska jen tak někdo. Pro ženu, která například pracuje jako prodavačka, rozhodně nebude snadné něco takového splatit a to ještě navíc, když se ani nejedná o dluh, za který by mohla ona sama, ale o dluh jejího manžela, který je už s velkou pravděpodobností manželem bývalým. Pokud se oběma povede vše splatit, je jasné, že si obě strany oddychnou a budou rády za to, že už je to za nimi.

peněženka v kapse

Jestliže by se ale jeden z nich rozhodl, že by potřeboval peníze od banky na nějakou věc, je možné, že by byl problém peníze získat. Získat hypotéku po insolvenci je v bance snad nemožné. Člověk může uspět jen u nebankovní společnosti, ale něčeho takového lidé příliš využívat nechtějí. Získat hypotéku po insolvenci rozhodně není sranda, ale je zde určitá naděje, pokud budete komunikovat s nebankovní společností, která s tím nemívá problém. Člověk, který už má nějaké záznamy, to rozhodně nemá snadné, co se týká nějakých dalších půjček apod. Je proto potřeba se s tím poprat a hlavně to nevzdávat, i když vás budou neustále odmítat.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress