Nové webové stránky


Udělat kvalitní a krásné webové stránky není úplně jednoduché. Mnoho lidí si myslí, že prý si jenom sednout k počítači, dají si tam nějakou aplikaci a prý mají hotovo a mají vystaráno. Ovšem tohle není ale tak úplně pravda. Mnoho lidí si ani neuvědomuje, že udělat opravdu kvalitní webové stránky také něco stojí. Stojí to jak například finance, tak také hlavně spoustu času a úsilí. Také někdy hodně nervů. Povím vám, že já jsem opravdu hodně nervní člověk. Jsem opravdu veliký cholerik, a tak mě vždycky naštve opravdu každá maličkost.

Na webových stránkách se můžete reprezentovat.

Ani nevíte, jak jsem vždycky vytočená, třeba když mi něco nejde napoprvé, když to dám třeba na napodruhé, tak to jde ještě v klidu, ale jakmile mi to nejde napoprvé napodruhé, tak úplně vylétnu jako čert z krabičky a povíme vám, že jsem také dvakrát zkoušela dělat webové stránky a když mi to nešlo, i když jsem se snažila podle návodu anebo podle toho, jak mi to diktoval kamarád, tak stejně mi to nešlo a byla jsem opravdu naštvaná, že jsem úplně šílela. Tak jsem si řekla, že se na to vykašlou a raději se najmu nějakou speciální agenturu anebo profesionála, který tohle za mě zařídí.

Udělat webové stránky není vždy jednoduché.

I když ano, je pravda, že jsem vůbec ještě nepotřebovala webové stránky a řekla jsem si, co kdybych do budoucna potřebovala nějaké webové stránky potřebovala? Mám sice blog, pak mám ještě něco podobného, ale tohle jsem už nechtěla. Chtěla jsem mít něco více profesionálního, něco lepšího. Co bude takhle více reprezentativní než obyčejný blog, protože obyčejný blog si píšou malé děti nebo dospívající. V dnešní době už se blog ani nepíše. Dneska, když už někdo chce mít vlastní stránku, tak se dělá přímo webová stránka nebo také e-shop. A e-shop mám také a daří se mi tam, potkávám takové oblečení, které si vyrobím sama anebo prodávám také látky a nebo patchwork. A to mě strašně moc baví. 

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress