Oblíbená technika

Podle mého uvážení, tak všichni technické vymoženosti a vynálezy jsou velice praktické. A to hlavně pro nás lidi. Kolikrát slýchám, ale různé názory, kdy je lidé například na techniku hodně nadávají. Když tak nad tím přemýšlím, tak vůbec nechápu, jak někdo může dávat na techniku, když je úplně skvělá. A navíc, podle mého uvážení, proč někdo vůbec nadává na techniku, když doma má také určitě nějaké technické věci. A to například pračku nebo ledničku anebo také mikrovlnou troubu nebo rychlovarnou konvici. Já vím, že například třeba mikrovlnná trouba nebo rychlovarná konvice by doma nebyly tak úplně moc potřebné.

Bez techniky ani ránu.

Jako třeba například pračka nebo lednička. Protože vlastně jídlo si může člověk ohřát místo mikrovlnky také na sporáku a také si kávu může uvařit normálně na sporáku, v nějakém hrnci, jak to dělávala dříve moje babička nebo dědeček. Já sama jsem ale velice praktická, takže si právě mikrovlnku anebo rychlovarnou konvici samozřejmě vždycky pořídím. Jenomže mě opravdu vždy naštve, že se to vždycky takhle dva roky rychle ničí. Někde nejsem totiž slyšela, že výrobci právě do této techniky a další elektrotechniky dávají nějaké věci, aby se to právě rozbilo, aby lidé kupovali stále nové a nové technické věci dokola.

Mám ráda dobrou techniku.

Mně se tohle opravdu nelíbí, a dokonce já jsem slyšela už v televizi, že s tím vláda chce něco dělat. Mně se taky nelíbí to, že třeba dají nějakou záruku na techniku, jako například na mikrovlnou troubu a potom se to rozbije. Jenomže ono se to vždycky rozbije asi půl roku po tom, kdy končí záruční lhůta. Takže mě to někdy přijde, že je to úplně schválně, takže to většinou každého člověka naštve, protože místo toho, aby to šel dát do opravy, tak si raději koupí věc novou. Někdy to prostě dát do servisu nebo do opravny nemá vůbec cenu. Někdy je oprava dražší než si koupit věc novou. 

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress