Odpočiňte si


Odpočinek, klid, ticho a pohoda – to všechno vám můžou nabídnout apartmány jeseníky. Pokud toužíte po odpočinku a relaxu, tak přesně tohle všechno u nás najdete.

Wellness – hrozně moc příjemná věc, na kterou bych mohla chodit pořád. I v Jeseníkách wellness máme a naši hosté si ho chválí a vracejí se k nám rádi zpátky.

Snídaně v ceně – v našem ubytování máte i snídani v ceně. Můžete si vybrat mezi sladkou, nebo slanou snídaní. Vezmete si prostě to, na co máte chuť. Každé ráno máme na stolech takzvané švédské stoly. K pití nabízíme čerstvý džus, čaj, anebo kávu.

s

Sauna – kromě toho, že je sauna moc příjemná a zrelaxuje vás tak, že se budete cítit jako znovuzrození, vám sauna může pomoct i na akné. Však to sami zkuste a uvidíte.

V našich apartmánech v Jeseníkách je vždycky čisto, uklizeno a budete se tu cítit jako doma. S výhledem na terasu se budete cítit jako v pohádce. A v létě si dokonce můžete zaplavat i v našem velkém bazénu a osvěžit se. Teď máte ideální příležitost udělat jako muž romantické gesto a vzít svou partnerku na Valentýna do našich apartmánů. Určitě se jí tady bude líbit a načerpá nové síly. Můžete se podívat na naše webové stránky, kde najdete nejen ceny, ale i veškeré informace o nás, které jsou docela důležité.

s

Pokud k nám přijedete, tak se s největší pravděpodobností už nebudete chtít vrátit domů. Jestli budete chtít k nám a zkusit si, jaké to tady je, jednoduše si přes naše stránky můžete zarezervovat termín a uvidíte, jak bude reagovat, až jí oznámíte, kam jedete. Každopádně na tento odpočinkový výlet vaše přítelkyně asi jen tak nezapomene. A dá se tu udělat i plno romantických věcí, tak neváhejte.. na březen máme už jenom posledních pár volných míst. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a jsme zvědaví na to, jak se vám tady bude líbit.. Tak neváhejte a přijeďte také.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress