Retro styl v podobě reklamního textilu


Oslovuje vás retro styl? Pro mnohé z nás je to připomínka dětství a mládí, poklidnější doby, i když někteří jedinci tvrdí, že tehdy vládl socialismus, a že jsme byli uzavřeni za železnou oponou. Podstatné ovšem je, jakými lidmi jsme se obklopovali, a zda jsme dokázali žít šťastně a spokojeně.

Retro si můžeme připomenout mnoha způsoby, gramofonovými deskami, nábytkem, domácími spotřebiči, koberci, svítidly, nádobím ale také textilem. S ním to půjde snadno, protože textilií se v retro stylu prodává mnoho, a navíc si můžete některé z nich upravit i sami. Můžete to provést i tak, že věnujete někomu jako dárek třeba tričko nebo košili, zástěru, ručník či mikinu s retro potiskem.

retro motýlek

Velmi oblíbeným motivem, o který je dnes obrovský zájem, což prokazují i počty prodaných kusů výrobků, je červený podklad s bílými puntíky. Problém je však sehnat dostatek textilií takto obarvených, a tak si můžete nechat vyzdobit puntíky červené oblečení v profesionální tiskárně. Ta vám kupříkladu vytiskne bílé puntíky na zástěře a navíc ji doplní jménem nebo přezdívkou, a tak to může být vhodný dárek k narozeninám. Zajímavě bude vypadat i retro kšiltovka – červená s puntíky a se jménem. Na výletě do přírody se může stát velkým hitem a rozhodně ji jen tak někdo nepřehlédne, protože červená je velmi výrazná, a v kombinaci s bílou navíc veselá.

retro styl

Potisknout bílými puntíky červenou látku nebo naopak bílou látku červenými puntíky není nic obtížného a prodejci reklamních předmětů s potiskem si s tím jistě rádi pohrají. Červené a bílé ručníky a osušky s výšivkou či výtiskem jména obdarované osoby mohou navodit retro atmosféru i v koupelně, zejména pokud je koncipována v odlišné, kontrastující barvě, například modré nebo hráškově zelené. Nesnažte se však kombinovat červenou a bílou společně s černou, nevypadá to dobře a černá vystihne zcela opačný náboj, spíše depresivní, než radostný.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress