S. r. o. si lze i koupit

Pro podnikání je potřeba mít svoji firmu. Je tedy třeba zajímat se o tuto problematiku, pak si z nabízejících se variant vybrat tu, která nejlépe vyhovuje očekáváním, založit si svůj podnik a dát s do díla. Ovšem skutečností bylo, je a zřejmě i bude kromě jiného i to, že mnozí z lidí na touhu po podnikání rezignují jenom proto, že neví, jak na takové zakládání svého vlastního podniku. Nestačí přece jenom mít nějakou budovu, žádoucím způsobem si ji vybavit, nad vchod umísti vývěsní štít a dát se do práce. Tady se musí splnit i nejeden další úkol, bez kterého se ničí firma nemůže zrodit. Je třeba tu splnit kdejakou úřední náležitost, a kdo už má neblahé zkušenosti s úředním šimlem, obvykle netouží, aby se to opakovalo.

obchod na trhu

Jenže kdo si firmu nesežene, nepodniká. A když se do zakládání vlastního podniku někomu nechce? Co potom s tím? Jak se stát i bez nutnosti vyřizovat si vznik vlastního podnikání podnikatelem?

Řešení tu i v podobné situaci je. Žádný člověk nemusí být na takový úkol sám. Je tu i firma nabízející sro na prodej. Ta už má společnosti s ručením omezeným, které sama založila a které nyní nabízí zájemcům ke koupi. Což může leckomu usnadnit život, a tedy i vyhovovat. A kromě takových předzaložených s. r. o. nabízí i virtuální sídla podnikatelům, kteří je chtějí nebo vysloveně potřebují využívat.

firemní sídlo

Stačí se sem prostě obrátit, vybrat si z nabídky společností s ručením omezeným, jež tu je, zaplatit patřičnou nepřemrštěnou částku a stát se díky tomu i bez starostí soukromníkem. I za pouhých 9900 korun se tu pořídí firma zaměřená na výrobu, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s osmnáctitisícovým základním kapitálem. A kdo tuto nabídku využije, může v klidu začít podnikat. Třeba i s možností mít od téhož pomocníka k dispozici i kancelář v Praze nebo Brně.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress