Sáčky s uzavíracím zipem na akci v přírodě

Pořádáte alespoň občas s přáteli sportovní akce v přírodě? Například jezdíte na vodu, v zimě na lyže, anebo podnikáte cyklistické výpravy do neznáma? Pokud ano, pak jistě oceníte každou drobnost, která vám usnadní život, ať už se venku pohybujete v jakékoli roční době.

potraviny na cestách

Potraviny na cestách – toto je jednou z nejobtížnějších zkoušek každé výpravy do přírody. Musíte mít v první řadě potraviny od sebe oddělené, pokud možno přehledně a v lehkých nádobách. Nežli tucet plastových dóz, plechovek a krabiček, tak raději dvanáct plastových uzavíratelných zip sáčků https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack. Sáčky jsou lehoučké, jen tak je neprotrhnete a uzávěr je natolik spolehlivý, že se vám do batohu nevylije ani rajčatová šťáva. Pro jistotu je můžete společně umístit do jedné větší dózy s uzávěrem.

kolíčky na prádlo

Hygiena – hygienické potřeby by měly být oddělené od ostatních předmětů v zavazadle. A na to se právě sáčky perfektně hodí. Umístíte do nich toaletní papír a papírové kapesníky, holicí potřeby, hygienické vložky, kartáčky na zuby a zubní pasty, mýdla, šampony atp. Díky nízké hmotnosti sáčků se vám sníží i celková váha vašich zavazadel, což zejména při turistice jistě oceníte.

Použité oblečení – dovedete si představit obléknout se do čisté košile, která do sebe nasákla pot z vašich ponožek po celodenním putování po horách? Právě pro tyto účely jsou uzavíratelné zip sáčky ideální – uzávěr je hermetický a nepropustí žádný zápach ani nežádoucí bakterie. Sáčky se hodí do batohu i tehdy, potřebujete-li častěji měnit právě ponožky, což je u turistiky a cyklistiky docela běžný jev.

Drobnosti – do sáčků se vejdou hrací karty a kostky, sponky do vlasů, psací a kancelářské potřeby, kolíčky na prádlo a další drobné předměty, které by se jinak povalovaly v batohu po kapsách, odkud by mohly vypadnout. Sáčky jsou navíc transparentní, takže dobře vidíte, co se ukrývá uvnitř.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress