Krásné bydlení


Když mi moje sestra řekla, že vy už taky chtěla hypotéku, jako mám já, tak jsem zpozorněla, protože moje sestra vždycky říkala, že by hypotéku opravdu nikdy nechtěla, že prý se bojí zadlužit na veliké peníze. Já chápu, že zadlužit se hypotékou je velice náročné. Máte to třeba na půlku života anebo už dokonce života. Vlastně jste na dlouhou dobu zadlužení. Já si myslím, že ale lidé, když jsou třeba v páru a jsou manželé nebo partneři, tak je skvělé, když si místo nájmu také vezmu hypotéku. Hypotéka bez registru Nebankovnihypoteka.cz je například velmi oblíbená. Znáte hypotéku bez registru? Podle mého názoru je hypotéka opravdu perfektní.

Partner spíše chce malý byt.

Díky hypotéce bez registru můžete mít vlastní bydlení a potom také vlastně můžete investovat do vašeho bydlení. Protože bydlení už bude vaše a nemovitost vám bude říkat pane, tohle byl také vždycky můj sen. Já jsem vždycky chtěla hypotéku, ale ani nevíte, jak mi to dalo opravdu hodně námahy a jak mi to zabralo dlouho času, než jsem přesvědčila partnera, abychom si vzali hypotéku. Protože partner stále žádnou hypotéku nikdy nechtěl. Partner říká, že hypotéka je opravdu zbytečná, protože vždycky, když si lidé vezmou hypotéku anebo nějaký velký úvěr či půjčku, tak potom to dopadá velice špatně. Prý někteří lidé vůbec nesplácí a nemají peníze, a potom jsou v insolvenci anebo mají další problémy.

Přála bych si veliký dům.

Já samozřejmě chápu, že se všechno musí splácet. I když si vezmete malinkou půjčku nebo úvěr, nebo velikou hypotéku, tak to samozřejmě všechno musíte poctivě a pravidelně splácet. Já si myslím, že ten, kdo si vezme hypotéku, tak počítá s tím, že to má skoro do konce života. Ale zase odměnou mu bude krásné bydlení a je úplně jedno, jestli je to malý byt anebo veliký dům. Podle mého názoru, čím větší rodina, tím potřebuje také více místa, aby rodina měla soukromí. Protože podle mého názoru bez soukromí by si žádný člověk neužíval své bydlení a také ani svůj život.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress