Pohodlí a komfort

S menstruací se pojí termíny jako bolest, nepříjemné pocity a obavy z toho, že hygienická pomůcka nesplní očekávání a nevydrží fungovat tak dlouho jak to deklaruje výrobce. Protečení není příjemné v jakémkoliv věku a tak je potřeba tomu předejít. Některé ženy to řeší tak že se po dobu menstruace vzdávají aktivit na které jsou zvyklé. Nechodí sportovat, a v podstatě jen několik dní čekají, až budou mít zase zpět normální život. Menstruace totiž dokáže způsobit velké bolesti břicha. Ty jsou umocněny používáním tamponů. Jestli je to i váš problém, zkuste tampony na nějakou nějakou dobu přezař používat. V případě že se bolesti zmírní, byly nejspíše opravdu způsobeny tampony. A protože vložky nejsou příliš komfortní a ještě často zapáchají i při časté výměně, je otázkou co lepšího na trhu je.

žena v prádle

Kalíšek a kalhotky
Většina žen už je zná alespoň od kamarádek nebo známých žen, které je propagují na sociálních sítích. Kalíšky jsou vhodné pro ženy, které jsou zvyklé na tampony a kterým nevadí, že je kalíšek potřeba vylít a vymýt. Téměř každá žena, která ho ještě nezkusila, má velké obavy z toho, jak bude kalíšek měnit někde v přírodě nebo v místech bez tekoucí vody. Pokud jste pryč jen na pár hodin, nemusíte se ničeho bát, kalíšek vydrží zhruba stejně dlouho jako tampon, takže y vás případná výměna čekala až doma. Jinak stačí s sebou mít lahev vody.

bílé kalhotky

Skvělou volbou jsou i menstruační kalhotky. Asi tušíte že to nebude nejlevnější položka. Zajímá vás jaká je za menstruační kalhotky cena? Obecně se kalhotky pohybují od 500 Kč za kus výše. Najdete i levnější, ale ty nevydrží tak dlouho jako ty dražší. Kalhotky jsou skvělé i pro mladé slečny, které teprve začínají menstruovat. Jejich nošení je pohodlné a hlavně diskrétní, což ocení žena v každém věku. Na první pohled nejdou rozeznat od klasických.

Related Posts

© 2024 Abpd - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress